Kontakt

Har du ett byggprojekt på gång? Eller behöver du råd kring något som rör arkitektur eller stadsutveckling? Kontakta oss gärna. Det spelar ingen roll om det är litet eller stort, vi formerar oss efter dina behov. Du är också välkommen att höra av dig om du är nyfiken på oss och våra projekt, om du vill söka jobb eller starta ett samarbete.

Generella frågor

info@dreem.se
Växel: 031-20 20 11

Nya uppdrag

maya@dreem.se
+46 (0)706 93 04 37

Produktvisningar

Jobba hos oss

Göteborg

Skeppsbron 5-6
411 21 Göteborg
031-20 20 11

Hitta hit

Malmö

Gustav Adolfs torg 10B
211 39 Malmö
040-51 00 22

Hitta hit

Stockholm

Adolf Fredriks Kyrkogata 13
111 37 Stockholm
070-693 04 37

Hitta hit

Medarbetare

Göteborg

Arnaud Baas

Emma Magnusson

Ena Karmacharya

Hanna Aspfors

Jakob Schleimann-Jensen

Karin Lindwall

Klas Rosin

Byggnadsingenjör
Bas-P
+46 (0)706 61 00 30
klas@dreem.se

Lars Iwdal

Manuel Lopes

Arkitekt MSA
Kreativ ledare
+46 (0)768 80 50 80
manuel@dreem.se

Maya Iwdal

Olga Litwa

Pär Simonsson Varga

Arkitekt MSA
Cert. Miljöbyggnad 3.0
+46 (0)761 42 87 97
par@dreem.se

Amanda Larsson

Visualiseringspraktikant
+46 (0)31-20 20 11
amanda@dreem.se

Malmö

Arash Zare

Lucy Molander

Föräldraledig
Arkitekt SAR/MSA
+46 (0)730 60 11 21
lucy@dreem.se

Oliver Lühr

Oskar Flarup

Wiktor Bergh

Wiktor Bergh
Arkitekt SAR/MSA
+46 (0) 761 31 30 75
wiktor@dreem.se